!!! 3 Nejlepší TOP půjčky na českém trhu:

 

ZAPLO půjčka - doporučuje Láďa Hruška (znáte z TV!):

 

CREDITON půjčka - půjčí (skoro) každému!

 

Půjčka 7 - peníze do 15 minut na Vašem účtu!!

 

Registr dlužníků online zdarma

Pokud chcete jako fyzické osoby využít produktu půjček především u bankovních institucí, je často nahlíženo při jejich schvalování do nejrůznějších registrů dlužníků. Zde jsou uvedeny informace o klientech řady institucí, kteří již v minulosti využili nějakého úvěru, ale současně z jakéhokoliv důvodu nebyli schopni splácet sjednané splátky, případně s nimi měla společnost jiné závažnější problémy. Pokud je žadatel o půjčku v některé z těchto databázích, je velmi pravděpodobné, že mu bankovní půjčka nebude schválena. Takovýchto registrů existuje větší množství, v dalším textu uvedeme některé z nejznámějších databází.

 

Solus Registr dlužníků

Společnost Solus je zájmové sdružení právnických osob, jejichž cílem je přispívat k prevenci zapojování dlužníků do dalších finančních programů. Solus spravuje dva negativní registry. První z nich je určen pro fyzické osoby jako spotřebitele a druhý je potom známý pod označením Registr IČ, kde jsou zveřejněna jména fyzických osob i právnických osob, které se dostali do problémů se splácením.

TIP: Získejte půjčku bez nahížení do registru zde

Registr dlužníků NRKI

NRKI je nebankovní registr dlužníků, který byl uveden do provozu v roce 2005. Provozovatelem databáze je společnost LLCB. Zpracování dotazu v tomto registru je velmi rychlé a účinné. Potencionální zprostředkovatel půjčky si tak může zjistit, zda je jeho nový klient důvěryhodnou osobou.

Registr dlužníků CBCB

CBCB je bankovním registrem dlužníků, slouží tak především bankovním institucím, které si mohou takto velmi snadno ověřit daného klienta a zjistit zda neměl v minulosti s úvěrovými produkty problémy. CBCB není pouze nagativním registrem, do databáze jsou vnášeny rovněž i pozitivní vlastnosti. Klient je do CBCB zapsán vždy pokud mu je přiznán úvěr některou z tuzemských bankovních společností. CBCB přímo nerozhoduje o tom, zda bude klientovi přiznán úvěr, jedná se pouze o informativní činnost o zákazníkovi, kterou vyhodnotí konkrétní banka.

CERD - Registr dlužníků online zdarma

CERD - Centrální registr dlužníků nabízí online řadu služeb spojených se svou činností. Zdarma lze využít monitoring dlužníků v insolvenčním registru, hodnotit firemy a zdarma používat burzu pohledávek.

Registr dlužníků on-line zdarma

Navštivte registr dlužníků online zdarma, předejdete tak nemilým nepříjemným překvapením, při vyřizování půjčky. Registr dlužníků nahlížení nabízí přes internet.