!!! 3 Nejlepší TOP půjčky na českém trhu:

 

ZAPLO půjčka - doporučuje Láďa Hruška (znáte z TV!):

 

CREDITON půjčka - půjčí (skoro) každému!

 

Půjčka 7 - peníze do 15 minut na Vašem účtu!!

 

Pomoc s dluhy

Máte velké dluhy a hrozí vám exekuce? Nevíte kam se obrátit o pomoc a jak řešit svoji finanční situaci. Připravili jsme pro vás základní návod jak se vypořádat s dluhy a kde se dá hledat pomoc s dluhy a exekucemi.

Pomoc s dluhy a exekucemi

 

Pokud se dostanete do situace, kdy zjistíte, že máte dluh, nebo že Vám hrozí exekuce, to nejhorší co můžete udělat, je hodit to za hlavu. Na podobné chování totiž spoléhá většina exekutorů a advokátů či různých vymahačských firem. Díky tomu že svůj dluh neřešíte, dostane se do ruky vymahačům a ti si pak mohou naúčtovat vysoké poplatky. A váš dluh nebo exekuce pak bude ještě větší než na začátku.

Pomoc s dluhy v bance

Pokud máte bankovní půjčku, hypotéku nebo třeba jen dluh na kreditní kartě, můžete se obrátit s prosbou o pomoc přímo na banku. Jednání bude možná nepříjemné, ale určitě je lepší řešit vše hned než čekat až banka váš dluh předá nějakému exekutorovi nebo jinému vymahači. Většina bank má zpravidla snahu se domluvit, najít nějaký nový splátkový kalendář.

Pomoc s dluhy u exekutora

Pokud se dostanete do situace, kdy vaše dluhy a pohledávky začne řešit exekutor, je situace o něco složitější. Díky zákonům v české republice mají naši exekutoři poměrně velké pravomoci. Nic je tedy nenutí, aby se s vámi snažili dohodnout. Mohou uvalit exekuci na váš majetek a ten pak prodá, mohou vám obstavit plat. Ale i s exekutorem se vyplatí začít komunikovat a hledat nějaké řešení

Pomoc s dluhy a nebankovní půjčky?

Hledat pomoc s dluhy u nějaké firmy, která nabízí jen další půjčku, se moc nevyplatí. Může to být sice dobrá okamžitá pomoc s dluhy. Vezmete si další půjčku a použijete ji na úhradu svých dluhů, jenže co pak. Pokud už máte dluhy, tak vám nikdo nepůjčí. Buď budete muset ručit třeba nějakou nemovitostí, a riskujete, že o ni přijdete, nebo dostanete půjčku, která bude mít velmi nevýhodné podmínky.